Mures Info
Mures InfoPublicitateFeedbackGuesbookContact
MuresInfo

MuresInfo
MuresInfo
MuresInfo

Cautare

Vă recomandăm
» Model CV, scrisoare intentie model
» Locuri de munca

Loc de muncă: Maitre D'Hotel

Poziţii: 10

Ţara: Cruise Ships

Oraş: Europa

Tip post: full time

Salariu: 1400 - 1600 euro

Data expirării: 17/08/2011

Descriere job

Sunteti adeptul calatoriilor, vreti sa experimentati lucruri noi si sa vizitati toate colturile Europei?
Doriti sa va faceti o cariera alaturi de profesionistii din domeniul HoReCa?
Atunci un loc de munca pe un Vas de Croaziera este ce aveti nevoie!
Se cauta Maitre D'Hotel pentru vase de croaziera
Maitre D’Hotel – conduce, supravegheaza si planifica toate activitatile din zona restaurantului.
Acesta proiecteaza profilul postului pentru fiecare pozitie, evalueaza calitatea si caracteristicile speciale ale echipei.
Deleaga responsabilitatile
Evalueaza si ajuta cand este nevoie
Precautii cand se cere
Stimuleaza noi membrii ai personalului
Verifica concordanta cu normelemuncii
Controleaza comportamentul/aparenta/vestimentatia/imagine
Stimuleaza, motiveaza
Recomanda pentru promovare
Recomanda incetarea contractului de angajare daca este necesar
Ofera un exemplu personal
Demonstreaza interes personal
Intervieveaza, contracteaza
Coopereaza cu celelalte departamente
Se ocupa de igiena muncii si tehnicile de imagine ale personalului
Garantarea unei corecte si discrete aparente
Garantarea neta a imaginii
Garantarea purtarii discrete a machiajului si bijuteriilor
Salar si beneficii:
- Contractele de munca pe Vasele de Croaziera de fac pentru 6-9 luni cu posibilitatea de prelungire
- Salariul fix oferit este de 1200 de euro lunar + tips
- Tipsurile difera de la vapor la vapor, sunt intre 200 - 700 Euro lunar.
- Bani de vacanta: 100 Euro lunar
- Cazare si masa sunt oferite gratuit la bordul vaselor.

Cerinţe job

Varsta: intre 18 – 35 de ani;
Nivel de limba engleza: MEDIU-AVANSAT. Vor fi posturi unde va fi solicitata si limba germana.
Experienta minima necesara: 6 luni pe pozitie de Manager Restaurant sau Manager Hotel.
Organizam un training pentru persoanele care vor un job pe un vas de croaziera, si doresc sa isi consolideze cunostintele deja acumulate legate de domeniul Hotel-Restaurant si de asemenea sa se familiarizeze cu conditiile de lucru pe un Vas de Croaziera, pentru pozitia la care aplica.

Aplicaţi la acest job

Termeni de utilizare | |Despre MuresInfo | Parteneri MuresInfo | MuresInfo