Tîrgu-Mureş
Caut partener de afaceri în vederea confecţionării obiecte fier forjat.
Doresc colaborare cu producători de artizanat, cu specific Dracula, Transilvania.
Vând ciupercărie intensivă, champignon, formată din 4 celule, suprafaţa producţie de 1.800 mp în funcţiune, cu teren intravilan în suprafaţă de 8.000 mp, şi o hală în construcţie de 1.000 mp, la 40 km de Sibiu, în Arpaşu de Jos, jud. Sibiu. Preţ: negociabil.
Caut partener serios de afaceri, cu capita între 10000-25000 euro, dispus să investească într-un proiect profitabil şi sigur. Aştept numai oferte serioase.
Vând magazin, alimentară, bar, magazin de uz casnic, un antreu, un depozit, 2 WC-uri, terasă la parter, la etaj 3 camere, baie + un chioşc alimentar, cu încălzire centrală, geamuri termopan, gresie, faianţă, cu 15 ari grădină, se află în comuna Râciu. Preţ: negociabil. 063, 257.892, -, între orele: 8-20.
Ofer consultanţă şi achiziţii imobiliare, credite avantajoase în sistem bancar.
Vând acţiuni Armedica, 1.500 bucăţi. Preţ: 0,30 lei/bucata.
Te-ai gândit vreodată cum să-ţi stăpâneşti propria viaţă? Noi am descoperit o metodă cu ajutorul căreia o persoană poate să înveţe cum să-şi stăpânească viaţa, prin construirea unei afaceri de casă printr-un sistem practic pentru această metodă, atât de simplu, încât fiecare poate să-l facă. Sistemul nu cere să vânzi, şi cel mai important, nu îţi ia mult timp să-l aplici în realitate dacă te interesează contactează-mă la tel: - sau e-mail:lilisab11@hotmail.com.
Ofer bani împrumut pt. venit minim de 300 lei.
Administrator firmă, cu experienţă producţie, servicii, comerţ, îmi ofer serviciile, eventual particip la capitalizare. 977.
caut partener de afaceri cu idei şi un capital minim, pt. pornirea unei afaceri de succes. Au avantaj posesorii auto. Pun la dispoziţie spaţii şi terenuri în zona Ocna Mureş şi Pecea.
Doamnă serioasă, 33 ani, caut cilaborare cu persoane serioase în domeniile: pictură, sculptură, grafică, textile, ceramică. Deţin idei şi experienţe. Aştept oferte serioase la adresa de e-mail: kisgyopar@freemail.hu.
Vând Fast Food în funcţiune, cu teren propriu de 1,30 ha sau schimb cu casă, apartament sau auto. 053.
Vând 5700 mp teren betonat cu 1400 mp spaţii de depozitare şi 400 mp birouri amenajate, centrală + termopan. Posibilitate intrare TIR. Preţ: 390.000 euro.
Deţin atelier tâmplărie, caut colaborator sau asociere în participaţiune cu firmă serioasă din domeniu pentru producţie repere sau semifabricate, spaţiu l este în Tg-Mureş 250 mp, depozit 200 mp.
Vând SC cu profil industrial str. Gh.Doja, ST 77.766 mp, aştept oferte pentru amănunte . Preţ: 13.000.000 euro, negociabil. 707, 262.628, -.
Cedez fundaţie Non-Profit doare cu recuperarea cheltuielilor de înfiinţare. 865.
caut colaboratori pt. vânzări produse cosmetice fabricate în Germania, comision 30% din preţul de catalog, fără nici o investiţie personală.
Vând bază de producţie în Tg-Mureş, str. Libertăţii, zonă industrială în dezvoltare, suprafaţa totală 8.300 mp cu locuinţă de intervenţie, atelier reparaţii auto, atelier de tâmplărie şi lăcătuşerie, apă, gaz, curent electric trifazic, excelent pentru activităţi de producţie sau industriale, eventual vând teren separat.
Vând pachetul integral de documentaţie tehnică de specialitate, necesar pentru întocmirea şi predarea cu succes la ambasade, a dosarelor de solicitare a diverselor tipuri de vize pentru: Ungaria, Spatiul UE, Canada, Australia sau USA, astfel: instrucţiuni legislative în vigoare din ţara de destinaţie şi formularele aferente. Instrucţiuni legislative ale MAE cu referire la călătoria în străinătate a cetăţeanului român. Instrucţiuni cu referire la caracterul documentelor anexe suplimentare necesare în dosar, de la caz la caz, etc. lazarmc.home.ro.
Vând pachetul integral de documentaţie tehnică de specialitate, necesar pentru întocmirea şi predarea cu succes a dosarelor de emigrare în provincia Quebec - Canada, astfel: calcul punctaje, estimări, echivalări, seturi de formulare, documentaţii pentru interviu, solicitarea şi obţinerea vizelor, integrare socială, culturală şi profesională, obţinerea ajutoarelor, studii, echivalări diplome, calificare şi policalificare, obţinerea ofertelor de muncă, obţinerea rezidenţei, obţinerea locuinţei, obţinerea diferitelor credite, asigurări, etc. lazarmc.home.ro.
Acum şi tu poţi realiza venituri considerabile în valuta, prin navigare pe Internet. Totul este foarte simplu. Este o sursă de venit pentru cei care sunt inventivi şi deştepţi, pentru cei care au un calculator bun pe care îl pot conecta la Internet. Intări pe site-ul: SurfJunky.com, complectezi la: Join us şi treci la: referral link: http://www.surfjunky.com/?r=lazarmc restul merge singur. Dacă nu te descurci trimite-mi un e-mail. ro.
Vând licenţe-afaceri la cheie, legale, deosebit de profitabile pentru mici intreprinzători serioşi, fără cunoştiinţe tehnice deosebite de management, dar dornici de a obţine succese profesionale şi profituri financiare deosebite prin activitate proprie autorizată. Muncă stilată de natură birotică. Program de lucru elastic, poate fi o a doua ocupaţie. Posibilitate de implementare rapidă şi uşoară cu investiţii nesemnificative în raport cu profiturile dorite, investiţii recuperabile în termen scurt. lazarmc.home.ro.
Vând pachetul integral de documentaţie tehnică de specialitate necesar pentru solicitarea şi obţinerea ofertelor de muncă din străinatate, prin corespondenţă pe Internet, astfel: Curriculum Vitae, Application for Employment, listinguri, etc. O corespondenţă simplă pe Internet, fără intermediari şi fără comisionari. lazarmc.home.ro.
Vând pachetul integral de documentaţie tehnică de specialitate consultativă, necesar pentru cei care doresc să demareze afaceri în/sau cu USA, Ungaria şi/sau cu Canada, astfel: Condiţii juridice, Import, Export, Investiţii, Zone libere, Camere de comerţ, Târguri, Facilităţi fiscale, Impozite, Cursuri de schimb, Regimuri fiscale, Formulare tipizate diverse, burse de mărfuri, Strategii de marketing, Studii de piaţă, etc. lazarmc.home.ro.
Vând pachetul integral de documentaţie tehnică de specialitate consultativă, pentru cei care doresc să călătorească în occident, necesar pentru pregătirea individuală, în legislaţia existentă în vigoare. Cetăţenii români care doresc să călătorească în străinătate, fără ca să fie returnaţi, fără ca să obţină diverse interdicţii în paşaport în străinătate şi fără ca să le fie ridicate paşapoartele de organele de control de la graniţe, astfel: Ghidul complect al călătorului român în străinătate, Condiţii juridice, Drepturi, Îndatoriri, Sancţiuni, Penalităţi, etc. lazarmc.home.ro.
Vând pachetul integral de documentaţie tehnică de specialitate consultativă, pentru cei care au primit interdicţii de intrare în: Ungaria, Spaţiul UE, USA sau Canada, necesar pentru întocmirea şi predarea cu succes a dosarelor de contestare a interdicţiilor primite. Un dosar profesional întocmit şi predate în termen de timp util, vă oferă şansa unică de reducere sau chiar de anulare a interdicţiei primite. lazarmc.home.ro.
Vând pachetul integral de documentaţie tehnică de specialitate consultativă despre Legiunea Străina Franceză, necesar pentru informarea personală asupra tuturor aspectelor importante cu referire la condiţii, salarii, contract, etc. şi cu referire la pregătirea personal-individuală, (pe plan fizic, psihic, psihotehnic, etc.), în vederea susţinerii cu succes a tuturor examinărilor şi testelor eliminatorii, care se vor susţine la prezentarea candidatului în centrele de înrolare din Franţa. lazarmc.home.ro.
Vând pachetul integral de documentaţie tehnică de specialitate necesar pentru întocmirea şi predarea cu succes a dosarelor de solicitare a fondurilor financiare nerambursabile de la UE, astfel program de microproiecte: Cererea de finanţare, Bugetul, Matricea logică a proiectului, Contractul standard, Condiţii generale de aplicare a finanţării, Proceduri de acordare a contractelor, etc. lazarmc.home.ro.
Vând pachetul integral de documentaţie tehnică de specialitate, necesar pentru întocmirea şi predarea cu succes a dosarelor de emigrare în Ungaria şi Canada, conform prevederilor legale ale UE, astfel: calcul punctaje, estimări, echivalări, seturi de formulare, documentaţii pentru interviu, solicitarea şi obţinerea vizelor, integrare socială, culturală şi profesională, obţinerea ajutoarelor, studii, echivalări diplome, calificare şi policalificare, obţinerea ofertelor de muncă, obţinerea rezidenţei, obţinerea locuinţei, obţinerea diferitelor credite, asigurări, etc. lazarmc.home.ro.
Ofer 10.000 USD, celui care mă ajută să fac o afacere profitabilă.
Sănătos şi frumos, cu produse 100% naturale care vă oferă: venit suplimentar, afacere personală, independenţă financiară, mai mult timp liber, dezvoltare personală, legarea de noi prietenii, posibilitatea de a călători, ajutorarea altora, venituri lunare stabile, cu drept de moştenire. Pentru detalii vă rog să-mă contactatţi: jfaludi@rdslink.ro.
Câştiguri pe NET, fără să investiţi nici un ban; informaţii se pot obţine trimiţând mesajul: "solicit detalii" la adresa: ptvn1959@yahoo.co.uk.
Uită de angajare, şefi şi program de 8 ore. Este momentul să-ţi creezi propria afacere la domiciliu, fără riscuri şi fără investiţii. Dacă ai calculator, lucrezi în Word, şi doreşti o oportunitate de afacere la domiciliu, trimite un e-mail cu subiectul, rog detalii la business-solutions@artelecom.net.
Preiau de la giranţi ipoteci cu datorii pe care nu la pot achita, rezolvări rapide în maxim 5 zile. Seriozitate maximă.
Caut pentru 6 luni, persoană cu garanţie (girant), pentru creditare, ofer imediat 5.000 euro comision, nu răspund la beep.
Vând societate de taximetrie, 8 taxiuri cu dispecerat propriu plus autospecializată pentru tractări auto.
Câştigi bani stând la calculator. Ai Internet şi timp la dispoziţie? De ce nu ai câştiga bani din asta? Iţi organizezi timpul aşa cum vrei, stai pe scaun şi câştigi bani. Pentru detalii sunaţi la - sau trimiteţi e-mail la suiram37@yahoo.com.
Vând cameră frigorifică -18°, tip congelator, dimensiuni: 260x275x3,65. Preţ: 3.000 euro.
Vând sală de jocuri în funcţiune, acte la zi, inclusiv SRL-ul (asociat unic) + punct de lucru în judeţ (încă o sală), sau schimb cu apartament 1 cameră. Preţ: 22.000 euro.
Caut de închiriat chioşc alimentar sau cârciumă, situat în Tg-Mureş, cu activitate sau nu. Cer şi ofer seriozitate.
Ofer pt. un chioşc sau o cârciumă, un Renault 25 Diesel, cu acte la zi.
Vând maşină egalizat piele şi maşină despicat piele, lăţimi 40 cm şi 80 cm. 010, -.
Caut partener serios de afaceri, cu capital între 10000-25000 euro, dispus să investească într-un proiect profitabil şi sigur. Aştept numai oferte serioase.
Caut asociat sau închiriez magazin haine second, amenajat, menţionez că magazinul funcţionează.
Vând sau închiriez chioşc alimentar în comuna Ernei.
Ofer ajutor financiar pe termen lung, în condiţii avantajoase.
Vând fermă zootehnică la 10 km de Tg-Mureş, cu animale, construcţii, utilaje agricole şi teren. Preţ: negociabil.
Vând acţiuni SIF Transilvania 2.000 acţiuni la cursul zilei. 207, -.
Caut asociat, pt. deschiderea unui club de noapte, deţin 2 spaţii a 400 mp, unul la Continental, celălalt la Dacia. Preţ: 40.000 USD.
Oferim bani împrumut, celor cu loc de muncă şi pensionari, minim 300 lei/lună.
De vânzare complex comercial cu activitate de alimentaţie publică şi cazare, pe arteră intens circulată, mobilată, cu centrală termică proprie, optim pentru orice fel de activitate.
Ofer procent din profit, celui care mă ajută să fac o afacere profitabilă.
Caut asociat pentru deschiderea unei cariere, posed loc de 1,47 ha.
Vând SRL cu 2 baruri non-stop, vad foarte bun cu mobilier nou, cu acte la zi, fără pierderi.
Vând afacere la cheie, firmă de taxi, 5 locuri, 3 maşini, Dacia Solenza, 2004, toate actele la zi. Preţ: negociabil.
Ofer o afacere profitabilă, cu investiţie minimă.
Căutăm colaboratori, pt. produse excepţionale.
Oferim gratuit consultanţă financiară în vederea achiziţionări, modernizării, renovării locuinţei, un produs financiar bancar nou în românia şi deosebit de avantajos, cu real succes pe piaţă occidentală, căutăm colaboratori.
Reghin
Vând hală din cărămidă 400 mp, 2300 mp incinta cu 2 căi acces TIR, zonă industrială. Preţ: negociabil.
Dau în mandat sau în chirie Pensiunea Şeştina de pe Valea Sălard, zonă frumoasă, posibilităţi multiple turism, montan, posibil şi vânzare.
Vând SRL din 2003, cu acte la zi, cu mai multe activităţi, domeniul comerţ, în Reghin, şi casă de marcat.
Doresc împrumut şi ofer garanţie imobiliară.
Sovata
Vând restaurant cu terasă, zonă centrală, "Restaurant Turist".
Caut partener de afaceri pentru orice fel de activitate, deţin casă şi o brutărie fără utilaje, cu apă, gaz, curent trifazic în Sângeorgiu de Pădure sau vând.
Iernut
Vând clădire din cărămidă, situat în P-ţa de animale, Iernut. Preţ: 2.300 euro. 447.