Mures Info
http://www.pensiuneasperanta.ro/index.php/main
Mures InfoPublicitateFeedbackGuesbookContact
MuresInfo

Locuitori - Primării

 

Primării

 

MuresInfo
MuresInfo
MuresInfo
Acte necesare  
Clubul membrilor  
Mica publicitate  
Primării  
Telefoane utile  
I-Cafe  
ONG-uri  
Coduri postale  
Evenimente  
Codul bunelor maniere  

Cautare


Vă recomandăm
» Dispozitive medicale ortopedice, proteze, orteze
» Model CV, scrisoare intentie model
» Locuri de munca

KPTV - The Rock Station

AllModels.ro

www.artposters.ro


Primaria ACATARI

Acatari
Principală 100
Tel: 0265-333112
Fax: 0265-333298

Primaria ADAMUS

Adamus
Livezilor 78
Tel: 0265-450133
Fax: 0265-450133
adamus@cjmures.ro
www.primariaadamus.ro

Primaria ALBESTI

Albesti
Lunga 123
Tel: 0265-778001
Fax:0265-778001
albesti@cjmures.ro
www.comunaalbesti.ro

Primaria APOLD

Apold
Principala 134
Tel: 0265-713145, 0265-713156
Fax: 0265-713104

Primaria ATINTIS

Atintis
Principala 242
Tel: 0265-714191, 0265-714193
Fax: 0265-714191
atintis@cjmures.ro
www.atintis.ro

Primaria BAGACIU

Bagaciu
Principala 112
Tel: 0265-425611
Fax: 0265-427714
bagaciu@cjmures.ro
www.primaria-bagaciu.ro

Primaria BAHNEA

Bahnea
1 Decembrie 1918
Tel: 0265-455112, 0265-455133
Fax: 0265-455028
bahnea@cjmures.ro

Primaria BALA

Bala
Principala 241
Tel: 0265-339112, 0265-339214
Fax: 0265-339229

Primaria BALAUSERI

Balauseri
Principala 42
Tel: 0265-764112, 0265-763612
Fax: 0265-763772

Primaria BAND

Band
Pacii 18
Tel: 0265-428403
Fax: 0265-428215
www.comunaband.ro

Primaria BATOS

Batos
Principala 302
Tel: 0265-544212
Fax: 0265-544212

Primaria BEICA DE JOS

Beica de Jos
Principal 215
Tel: 0265-719700, 0265-719612
Fax: 0265-719612
beica@cjmures.ro
www.beica.ro

Primaria BICHIS

Bichis
Principala 43
Tel: 0265-483112, 0265-483113
Fax: 0265-483112
bichis@cjmures.ro
www.comunabichis.ro

Primaria BOGATA

Bogata
Principala 100
Tel: 0265-717100
Fax: 0265-717100

Primaria BREAZA

Breaza
Principala 129
Tel: 0732-148901
Fax: 0265-540112
breaza@cjmures.ro
www.comunabreaza.ro

Primaria BRÎNCOVENESTI

Brîncovenesti
Principala 303
Tel: 0265-550320, 0265-550112
Fax: 0265-550320, 0265-550112

Primaria CEUASU DE CÎMPIE

Ceuasu de Cîmpie
Principala 365
Tel: 0265-324112
Fax: 0265-324212
ceuasu@cjmures.ro
www.ceuasudecampie.ro

Primaria CHETANI

Chetani
Principala 51
Tel: 0265-484112
Fax: 0265-484113
chetani@cjmures.ro
www.primariachetani.ro

Primaria ALUNIS

Alunis
Principala 656
Tel: 0265-553246, 0265-553112
Fax: 0265-553112
alunis@cjmures.ro
www.primaria-alunis.ro

Primaria Alunis

Alunis
Principala 656
Tel: 0265-553246, 0265-553112
Fax: 0265-553112
alunis@cjmures.ro
www.primaria-alunis.ro

Primaria CHIHERU DE JOS

Chiheru de Jos
Principala 81
Tel: 0265-716112
Fax: 0265-716112

Primaria COROISÎNMARTIN

Coroisînmartin
Principala 49
Tel: 0265-765012
Fax: 0265-765012

Primaria COZMA

Cozma
Principala 41
Tel: 0265-349456, 0265-349402
Fax: 0265-349402
cozma@cjmures.ro
www.primariacozma.ro

Primaria CRACIUNESTI

Craciunesti
Principala 166
Tel: 0265-332112
Fax: 0265-332113

Primaria CRAIESTI

Craiesti
Bisericii 194
Tel: 0265-427647
Fax: 0265-427648
craiesti@cjmures.ro
www.primariacraiesti.ro

Primaria CRISTESTI

Cristesti
Principala 678
Tel: 0265-326112
Fax: 0265-326842
pcristmur@orizont.net
www.cristestimures.ro

Primaria CUCERDEA

Cucerdea
Principala 329
Tel: 0265-457144
Fax: 0265-457198
cucerdea@cjmures.ro
www.comunacucerdea.ro

Primaria CUCI

Cuci
Principala 280
Tel: 0265-477503
Fax: 0265-477504
cuci@cjmures.ro
www.cuci.ro

Primaria DANES

Danes
Principala 390
Tel: 0265-762112
Fax: 0265-762212
primariadanes@yahoo.com
www.primariadanes.ro

Primaria DEDA

Deda
Principala 175
Tel: 0265-556312, 0265-556412
Fax: 0265-556412
deda@cjmures.ro
www.primariadeda.ro

Primaria EREMITU

Eremitu
Principala 547
Tel: 0265-347112
Fax: 0265-347272
primariaeremitu@lorinfo.ro
www.eremitu.ro

Primaria ERNEI

Ernei
Principala 439
Tel: 0265-335206
Fax: 0265-335207
www.primariaernei.ro

Primaria FARAGAU

Faragau
Tel: 0265-716612
Fax: 0265-716610
faragau@cjmures.ro
www.primariafaragau.ro

Primaria FÎNTÎNELE

Fântânele
Principala 124
Tel: 0265-580112
Fax: 0265-580113

Primaria GALESTI

Galesti
Principala 64
Tel: 0265-586112
pgalesti@lorinfo.ro
www.galesti.ro

Primaria GANESTI

Ganesti
Principala 548
Tel: 0265-425101, 0265-425111
Fax: 0265-425049
contact@primariaganesti.ro
www.primariaganesti.ro

Primaria GHEORGHE DOJA

Gheorghe Doja
Principala 6
Tel: 0265-331112
Fax: 0265-331212
ghdoja@cjmures.ro
www.gheorghedoja.ro

Primaria GHINDARI

Ghindari
Principala 79
Tel: 0265-584112
Fax: 0265-584112
primghi@yahoo.com
www.ghindari.ro

Primaria GLODENI

Glodeni
Principala 133
Tel: 0265-338112
Fax: 0265-338256
primglodeni@yahoo.com
www.primariaglodeni.ro

Primaria GORNESTI

Gornesti
Principala 429
Tel: 0265-342112
Fax: 0265-342411
gornesti@cjmures.ro
www.primariagornesti.ro

Primaria GREBENISU DE CÂMPIE

Grebenisu de Câmpie
Principala 151
Tel: 0265-429823, 0265-429892
Fax: 0265-429823
grebenisprim@yahoo.com
www.grebenisudecampie.ro

Primaria GURGHIU

Gurghiu
Petru Maior 8
Tel: 0265-536003
Fax: 0265-536003
gurghiu@cjmures.ro
www.comunagurghiu.ro

Primaria HODAC

Hodac
Principala 98
Tel: 0265-538601
Fax: 0265-538451
hodac@cjmures.ro

Primaria HODOSA

Hodosa
Principala 56
Tel: 0265-349112
Fax: 0265-349037
primaria@hodosa.ro
www.hodosa.ro

Primaria IBANESTI

Ibanesti
Principala 708
Tel: 0265-538300
Fax: 0265-306050
primaria@ibanesti.ro
www.ibanesti.ro

Primaria ICLANZEL

Iclanzel
Principala 1
Tel: 0265-715301
Fax: 0265-715421

Primaria IDECIU DE JOS

Ideciu de Jos
Principala 228
Tel: 0265-716312
Fax: 0265-716312
ideciu@cjmures.ro
www.ideciudejos.ro

Primaria IERNUT

Iernut
1 Decembrie 1918, 9
Tel: 0265-471410
Fax: 0265-471376
www.primariaiernut.ro

Primaria LUDUS

Ludus
B-dul 1 Dec. 1918, 20
Tel: 0265-411716, 0265-411548
Fax: 0265-413402
ludus@cjmures.ro
www.ludus.ro

Primaria LIVEZENI

Livezeni
Principala 76
Tel: 0265-243303
Fax: 0265-257793
livezeni@cjmures.ro
www.livezeni.ro

Primaria LUNCA

Lunca

Tel:

Primaria LUNCA BRADULUI

Lunca Bradului
Principala 188
Tel: 0265-558112
Fax: 0265-558112

Primaria MAGHERANI

Magherani
Principala 245
Tel: 0265-587112
Fax: 0265-587112

Primaria MICA

Mica
Principala 56
Tel: 0265-454112
Fax: 0265-454033

Primaria MIERCUREA NIRAJULUI

Miercurea Nirajului
P-ta Teilor 48
Tel: 0265-576004
Fax: 0265-576080
primaria@miercureanirajului.ro
www.miercureanirajului.ro

Primaria MIHESU DE CÂMPIE

Mihesu de Câmpie
Mihai Eminescu 4
Tel: 0265-420312
Fax: 0265-420313

Primaria NADES

Nades
Principala 343
Tel: 0265-763112, 0265-763288
Fax: 265-763017
nades@cjmures.ro
www.nades.ro

Primaria NEAUA

Neaua
Principala 15
Tel: 0265-585112
Fax: 0265-585112

Primaria OGRA

Ogra
Principala 103A
Tel: 0265-458112, 0265-458212
Fax: 0265-458105

Primaria PANET

Panet
Principala 191
Tel: 0265-322112
Fax: 0265-322112

Primaria PAPIU ILARIAN

Papiu Ilarian
Principala 192A
Tel: 0265-715112
Fax: 0265-715112
papiu@cjmures.ro
www.papiuilarian.ro

Primaria PASARENI

Pasareni
Principala 209
Tel: 0265-710112, 0265-710290
Fax: 0265-710290

Primaria PETELEA

Petelea
Principala 726
Tel: 0265-344112
Fax: 0265-344112
petelea@cjmures.ro
www.primariapetelea.ro

Primaria POGACEAUA

Pogaceaua
Primariei 152
Tel: 0265-420042, 0265-420001
Fax: 0265-420001

Primaria RASTOLITA

Rastolita
Principala 335
Tel: 0265-532339
Fax: 0265-532339
rastolita@cjmures.ro
www.comunarastolita.ro

Primaria RÂCIU

Rîciu
Gheorghe Sincai 58
Tel: 0265-426003, 0265-426083
Fax: 0256-5426212

Primaria REGHIN

Reghin
P-ta Petru Maior 41
Tel: 0265-511112
Fax: 0265-512542
office@primariareghin.ro
www.primariareghin.ro

Primaria RUSII MUNTI

Rusii Munti
Principala 120
Tel: 0265-554112, 0265-554180
Fax: 0265-554112
www.rusiimunti.com

Primaria SANGER

Sanger
Principala 193
Tel: 0265-715514
Fax: 0265-715512

Primaria SARMASU

Sarmasu
Republicii 63
Tel: 0265-421855
primaria@sarmasu.ro
www.orasulsarmasu.ro

Primaria SASCHIZ

Saschiz
Principala 159
Tel: 0265-711602
Fax: 0265-711621
saschiz@cjmures.ro
www.saschiz.ro

Primaria SIGHISOARA

Sighisoara
P-ta Muzeului 7
Tel: 0265-771280
Fax: 0265-771278
primaria@sighisoara.org.ro
www.sighisoara.org.ro

Primaria SÂNCRAIU DE MURES

Sâncraiu de Mures
Principala 197
Tel: 0265-316964
www.sancraiums.ro

Primaria SÂNGEORGIU DE MURES

Sângeorgiu de Mures
Principala 166
Tel: 0265-318026
Fax: 0265-318025
singmures@cjmures.ro

Primaria SÂNGEORGIU DE PADURE

Sângeorgiu de Padure
Livezilor 6
Tel: 0265-578226
Fax: 0265-580357
office@sgpadure.ro
www.sgpadure.ro

Primaria SÂNPAUL

Sânpaul
Principala 261
Tel: 0265-713512
Fax: 0265-713512

Primaria SÂNPETRU DE CÂMPIE

Sânpetru de Câmpie
Principala 209
Tel: 0265-422704, 0265-422716
Fax: 0265-422704

Primaria SÎNTANA DE MURES

Sîntana de Mures
Morii 26
Tel: 0265-323517, 0265-323518
Fax: 0265-323517
sintana@cjmures.ro
www.sintana.ro

Primaria SOLOVASTRU

Solovastru
Principala 374
Tel: 0265-534112
Fax: 0265-534112
primaria.solovastru@rdslink.ro
www.primaria-solovastru.ro

Primaria STÎNCENI

Stînceni
Principala 37
Tel: 0265-719952
Fax: 0265-719952
primaria@primariastinceni.ro
www.primariastinceni.ro

Primaria SUPLAC

Suplac
Principala 238
Tel: 0265-456112, 0265-456190
Fax: 0265-456112

Primaria SUSENI

Suseni
Principala 408
Tel: 0265-348086
suseni@cjmures.ro
www.comunasuseni.ro

Primaria TAURENI

Taureni
Principala 256
Tel: 0265-433712

Primaria UNGHENI

Ungheni
Principala 357
Tel: 0265-328112
Fax: 0265-328212
registratura@primariaungheni.ro
www.primariaungheni.ro

Primaria VALEA LARGA

Valea Larga
Principala 248
Tel: 0265-488112
Fax: 0265-488112
valealarga@cjmures.ro
www.comunavalealarga.ro

Primaria VARGATA

Vargata
Principala 32
Tel: 0265-588112
Fax: 0265-588016

Primaria VATAVA

Vatava
Principala 62
Tel: 0265-555112
Fax: 0265-555001
vatava@cjmures.ro
www.vatava.ro

Primaria VETCA

Vetca
Principala 140
Tel: 0265-344401, 0265-344411
Fax: 0265-344401
vetca@cjmures.ro
www.szekelyvecke.ro

Primaria VIISOARA

Viisoara
Principala 111
Tel: 0265-712212
Fax: 0265-712320

Primaria VÂNATORI

Vânatori
Principala 51
Tel: 0265-761212
Fax: 0265-761212

Primaria VOIVODENI

Voivodeni
Principala 160
Tel: 0265-341112
Fax: 0265-341140
voivodeni@cjmures.ro
www.voivodeni.ro

Primaria ZAGAR

Zagar
Principala 266
Tel: 0265-712412
Fax: 0265-712412
zagar@cjmures.ro

Primaria SAULIA

Saulia
Principala 413
Tel: 0265-435112
Fax: 0265-435113

Primaria SOVATA

Sovata
Principala 155
Tel: 0265-570218
Fax: 0265-570524
sovata@cjmures.ro
www.primariasovata.ro

Primaria ZAU DE CÂMPIE

Zau de Câmpie
Republicii 18
Tel: 0265-486112, 0265-486113
Fax: 0265-486113

Primaria SINCAI

Sincai
Principala 157
Tel: 0265-427201
Fax: 0265-427201
sincai@cjmures.ro
www.primariasincai.ro

_

Termeni de utilizare | |Despre MuresInfo | Parteneri MuresInfo | MuresInfo

Realizare & Copyright © 2002 Mediafamily & MuresInfo
Anunturi online
Vizitorii au cautat pe pagina:
flash-onlinero, inchiriei garsioniere targu mures langa spital, tpwwwgooglecomurlsat, tpswwwgooglero, cachewllx_cyqgy0jmodul5muresinforoflashflashphpnumber_id312category_id9cmdshow_ccmica_publicitate vanzare mobila cu intarsie miraj, vanzare mobila cu intarsie miraj, cachevpppryi5e9ojterapielasermuresinforoflashflashphpnumber_id338category_id9cmdshow_cctirgu_mures vanzare mobila cu intarsie camera de zi miraj, tpwwwgooglecomsearch, tpwwwgooglecomsearch, flash online anunturi, cachewllx_cyqgy0jmodul5muresinforoflashflashphpnumber_id312category_id9cmdshow_ccmica_publicitate vanzare mobila camera de zi miraj, vanzare mobila camera de zi miraj -hotel -cazare, cv european format wordpad, tpwgooglewmuresinforoguestbookguestbookphpeintragen1personalitatiguestbookphp, suciu daniel mures remat, chirie mures flash, horoscop romanesc, chirii mures flash, tpswwwgooglecom, cv model, model cv europass completat in romana, cum se prepara apa de parfum, tpwwwgooglecomsearch, flash publicitate, radio son reghin anunturi mica publicitate

Curriculum Vitae, Model CV, Model scrisoare de intentie, Model CV European